adblock

برنامه کاربردی AdBlock plus

شاید برای شما پیش آمده باشد که زمانی که در صفحه های اینترنت در حال گشت و گذار هستین با صفحه هایی مواجه شوید که pop up های آزار دهنده دارند، برای جلوگیری از باز شدن این pop up می توان از برنامه AdBlock استفاده کنید که قابلیت های زیادی در زمان گشت و گذار در صفحات وب به شما می دهد مانند:

مسدود کردن تبلیغ ها،

همه سایت ها برای کسب درآمد از تبلیغ های مختلف معمولا به فرمت های swf و gif استفاده میکنند که حجم زیادی از اینترنت را مصرف کرده و همچنین موجب سنگین و کند شدن مرورگر میشود. در نتیجه سرعت بارگزاری سایت افزایش پیدا میکند.
توجه داشته باشید که سرعت بارگزاری سایت تا حدی به سرعت اینترنت شما بستگی دارد، تا حدی هم به سنگینی سایت در حال رویت هم مربوط میشود

 مسدود کردن اسپم ها،

ما چند نوع اسپم داریم منظور از اسپم مطالبی هست که با وارد شدن به یک سایت در صفحه بازشده دیده می‌شوند و با مطالب درخواستی و یا مطالب اصلی صفحه  نمایش داده شده هم جهت نیستند (فیلم ،صوت،عکس یا متن)

مثال:اسپم های تصویری،تصویری رنگارنگ چشمک زن و آزار دهنده ، فیلمی که بدون درخواست  کاربر بی جهت اجرا میشود و…
اسپم شنیداری: باز شدن یک لینک صوتی که شما لزومی به اجراء اون نمیبینید و با محتوای اصلی صفحه در حال روئیت مشابهت ندارد.

افزایش کارایی وسرعت،

 یک مزیت دیگه وقتی فایل های حجیم و زائد حذف میشوند مرورگر شما حجم کمتری از رم را اشغال میکند و پردازش کمتری انجام میشوند در نتیجه مرور شبکه جهانی روان تر و سریع تر و برای سیستم های ضیف راحت تر میشود و تا حد نامحسوسی هم مصرف برق کاهش پیدا میکند.

حفاظت در برابر بدافزار،

حفاظت از کامپیوتر شما در برابر اسکریپت های حامل فایل های آلوده یا اسکریپت هایی که به هر نحوی به کامپیوتر شما صدمه میزنند.

 

شما می توانید در مرورگر های مختلف در قسمت extensions و یا با استفاده از نرم افزار قابل نصب بر روی اندرید از قابلیت های این بر نامه استفاده کنید.

adblock plus

نظرات